Užsiregistruokite ir gaukite  5% nuolaidą!

Apmokėjimas

UAB FAKTO AUTOCENTRAS originalių NISSAN detalių internetinėje parduotuvėje nissandalys.lt galima atsiskaityti už prekes naudojantis elektronine bankininkyste, banko pavedimu iš bet kurio Lietuvos banko, grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo / atsiėmimo metu, banko kortele arba per PayPal sistemą. 

Internetinė bankininkystė

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje nissandalys.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

 • suformuokite prekių užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite banką, per kurį norite atliki mokėjimą.
 • sekančiame žingsnyje  busite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko puslapį.
 • elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir internetinė parduotuvė jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Jums reikės tik patvirtinti mokėjimą.
 • patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į internetinę parduotuvę nissandalys.lt. 

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio ir nėra perduodami ar saugomi internetinėje parduotuvėje nissandalys.lt.

Bankinis pavedimas

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis bankiniu pavedimu?

 • suformuokite prekių užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite mokėjimo būdą – „Pavedimu per 3 darbo dienas“. 
 • prisijunkite prie savo banko ir įprastu būdu perveskite pinigus į FAKTO AUTOCENTRAS banko sąskaitą. 
 • atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti internetinės parduotuvės nissandalys.lt užsakymo numerį. 
 • atlikus mokėjimą rekomenduojame atsiųsti pavedimo kopiją el. paštu nissanparts@faktoauto.lt.

Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

Pasirinkus šį mokėjimo būdą prekės bus išsiųstos tik tada, kai bankas užskaitys pinigų mokėjimą į FAKTO AUTOCENTRAS įmonės sąskaitą. Apmokėjimo laukiame 3 dienas, negavus apmokėjimo užsakymas anuliuojamas.

Įmonės rekvizitai, reikalingi įprastam banko pavedimui atlikti:

 • Gavėjas: UAB FAKTO AUTOCENTRAS
 • Įmonės kodas: 126200938
 • AB Swedbank:      LT59 7300 0100 9233 3779
 • SEB bankas A/S:   LT18 7044 0600 0048 0506
 • Luminor Bank A/S: LT71 2140 0300 0086 2930
 • Mokėjimo paskirtis: būtina nurodyti užsakymo numerį.

Apmokėjimas grynaisiais pinigais arba banko kortele atsiimant prekes

Suformuokite prekių užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite mokėjimo būdą – „Apmokėjimas atsiimant prekes“.

 • Atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele galėsite atsiimdami užsakytas prekes FAKTO AUTOCENTRAS atstovybėje, adresu Laisvės pr. 1, Vilnius. 
 • Atsiskaityti banko kortele galėsite kurjeriui pristatant prekes jūsų nurodytu adresu. Atsiskaitymui per kurjerį taikomas 3,00 € administravimo mokestis. 

Apmokėjimo grynaisiais pinigais arba banko kortele atsiimant prekes paslauga teikiama tik užsakymams iki 300 €.

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, galime paprašyti avansinio mokėjimo už retai parduodamas prekes, kurių nelaikome savo sandėliuose.

Apmokėti grynaisiais pinigais negalima, jei prekė pristatoma ne Lietuvoje.

Banko mokėjimo kortelė

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą ir už prekes iš anksto galėsite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę. 

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis banko mokėjimo kortele?

 • suformuokite prekių užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite mokėjimo būdą – „Banko kortele“.
 • suveskite kortelės turėtojo vardą, pavardę, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą ir patvirtinkite mokėjimą.
 • suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui. Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.
 • patvirtinus mokėjimą, kortelės duomenų suvedimo puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į internetinę parduotuvę nissandalys.lt. 

Banko mokėjimo kortelės duomenys naudojami tik mokėjimo įvykdymui ir nėra perduodami ar saugomi internetinėje parduotuvėje nissandalys.lt.

PayPal

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą ir už prekes galėsite atsiskaityti naudojantis tarptautinę perlaidų sistemą PayPal.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis PayPal paskyra?

 • suformuokite prekių užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Apmokėjimo būdas“ pasirinkite mokėjimo būdą – „PayPal“.
 • sekančiame žingsnyje būsite nukreipti į PayPal.com puslapį, kuriame atlikite mokėjimą įprastu būdu. 
 • patvirtinus mokėjimą, PayPal.com puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į internetinę parduotuvę nissandalys.lt. 

Prisijungimo prie PayPal.com duomenys naudojami tik mokėjimo įvykdymui ir nėra perduodami ar saugomi internetinėje parduotuvėje nissandalys.lt.

Apmokėjimas per PayPal paskyrą galimas jeigu krepšelyje prekių yra daugiau nei už 5 €.

Saugūs mokėjimai

Atsiskaitymai per bankines ar kitas mokėjimo sistemas yra vykdomi bankų arba atitinkamų mokėjimo sistemų svetainėse, taigi jokia jūsų pateikiama jautri mokėjimų informacija - prisijungimo slaptažodžiai, kreditinių kortelių duomenys - negali būti ir nėra saugomi elektroninėje parduotuvėje nissandalys.lt.

Reikia pagalbos?
+370 5 2357144
I-V 8:00 - 17:00 val.
susisiekite su mumis »
Atsakysime per 2 darbo valandas.

VIN - automobilio kėbulo numeris (Vehicle Identification Number). Jį galite rasti savo automobilio registracijos dokumente.

Please provide VISUS 17 simbolių. Letters are case-insensitive.